В рамках святкування інавгурації (урочистої посвяти в студенти НаУОА) музей НаУОА підготував до відкриття нову постійно діючу етнографічну експозицію. Матеріал, представлений на виставці, зібраний студентами спеціальності културологія під час етнографічної практики, під керівництвом художника-реставратора НаУОА Миколи Бендюка та кандидата філологічних наук, доцента кафедри культурології та філософії Жанни Янковської. Експозиція ілюструє побут українців Рівненщини та Хмельниччини кін. ХІХ поч. ХХ ст. На виставці представлений сільськогосподарський реманент, одяг, посуд та навіть меблі, що були у вжитку ще до середини ХХ ст.

Виставка стала важливим доповненням експоції Музею іторії НауУОА отож запрошуємо усіх бажаючих!