«Туристична Волинь» - у календарях та на відео

14 грудня в підземній мистецькій галереї «Острозької академії»  презентували масштабний  мандрівний проект «Волинь туристична». Серед запрошених - представники готельного та ресторанного бізнесу сусідніх областей.

Нагадаємо, проект «Волинь туристична» об’єднує території 5 областей - Рівненської, Волинської, Тернопільської, Житомирської та Хмельницької - і тим самим пропонує цілісний продукт для любителів подорожувати.

Із вітальним словом до гостей звернувся ректор НаУОА Ігор Демидович Пасічник.Він запросив гостей відвідувати Музеї Острога та наголосив на важливості здійснення подібних проектів.

Заступник голови Рівненської облдержадміністрації. Олексій Губанов провів презентацію сайту www.volyntravel.com.ua. Саме за цією адресою туристи можуть знайти вичерпну інформацію про найцікавіші об’єкти, обрати запропонований маршрут або прокласти його самостійно. Багатьох присутніх зацікавили проморолики проекту. Їх знімали у Луцькому замку, на озері Світязь, у Пересопниці, Почаївській лаврі та в Музеї бурштину. Олексій Губанов відзначив, що саме ці об’єкти представляють різноплановий туристичний потенціал краю.

Цікавою була також презентація оригінальних календарів, в мистецькому оформленні яких використані картини художників Олександра Гурістюка та Андрія Личака. Крім самих календарів, відвідувачі мали можливість оглянути і пастельні роботи А. Личака, які були представлені у форматі виставки в галереї НаУОА. Творча інтерпретація пір року за допомогою фольклору та образів людей з Волині здійснена художниками  є надзвичайно оригінальною та отримала велику кількість позитивних відгуків.

Родзинкою зустрічі став виступ ансамблю Etno XL. Музиканти виконали фольклорні пісні нашого краю в оригінальній обробці і створили своїм виступом чудову атмосферу дружньої зустрічі.