14-15 листопада відбулася творча зустріч студентів та викладачів Національного університету «Острозька академія» та Львівської Національної академії мистецтв, що стала можливою завдяки тривалій співпраці між Музеєм історії НаУОА та кафедрою художнього текстилю Львівської національної академії мистецтв. Організатором та творчим натхненником зустрічі стала доцент кафедри художнього текстилю Зеновія Шульга, яка і запропонувала колегам та студентам організувати не лише виставку своїх робіт в НаУОА, а й ближче познайомитись з історією та сучасним життям академії. Відтак час перебування гостей зі Львова був насичений: екскурсії Острогом та музеями міста, організація виставки робіт студентів та викладачів, творче спілкування (виступи студентів НаУОА, майстер-класи від львів’ян).

На офіційній зустрічі та відкритті виставки, що відбулись 15 листопада викладачі ЛНАМ  розповіли про життя в академії мистецтв, і, що найцікавіше, представили свою творчість та роботи своїх учнів.

На відкриття виставки завітав ректор НаУОА  Ігор Пасічник, члени ректорату, працівники та студенти університету. Яскраві роботи та тепле щире спілкування зробили атмосферу відкриття затишною та дружньою. Студенти НаУОА мали нагоду поспілкуватись зі своїми колегами та побачити специфіку навчання на мистецьких спеціальностях.  Цікаво, що виставка сформована в основному  із дипломних робіт студентів, що працюють з текстилем (керівники Зеновія Шульга, Олег Мінько, Галина Кусько), склом (керівник Андрій Петровський), металом (керівники Олег Бонковський, Аскольд Стернюк) та займаються художнім моделюванням (керівники Світлана Ярич, Оксана Миронович). Звичайно у створенні кожної студентської роботи великою мірою визначається керівництво майстра-викладача, тому і виставка носить назву «Учитель та учень». Тож протягом місця (до 14 грудня) студенти ЛНАМ презентують для нас свій мистецький світ, наповнений формою, барвами, ідеями та щирістю. Запрошуємо!