В вересні 2013 року в Острозі перебували художники з м. Харків, що брали участь у пленерах культурно-мистецької акції “Шляхами Сергія Васильківського”. Ідея проекту — проїхати маршрутом видатного українського художника і відобразити на полотнах пам'ятки, які в свій час надихали харківського митця.

Саме тоді виникла ідея організувати виставку робіт харківських художників в мистецькій галереї НаУОА.

12 лютого студенти, викладачі та гості університету взяли участь у відкритті масштабної виставки “Шляхами Сергія Васильківського: погляд через століття”. Виставку представляли художники з Харкова: Валентина Олемпіюк-Віннікова, Вікторія Телетьєн, Людмила Яремчук та Олександр Коцарев. Ідейним натхненником проведення пленеру та виставки став Олександр Коцарев — один з яскравих представників харківської художньої школи, майстер пейзажу, працівник Харківського художнього музею, учасник численних персональних, регіональних та всеукраїнських виставок.

На зустрічі студенти мали змогу не лише оглянути картини, а й поспілкуватись з привітними і цікавими художниками. Предметно, що харківські митці представляють свої роботи в галереї НаУОА вперше.

Виставка розкриває для нас особливу та неповторну творчість митців, знайомить з кращими традиціями харківської художньої школи, водночас ілюструє багатогранний та різноманітний світ сучасного українського мистецтва.

Виставка триватиме до кінця березня.

Запрошуємо усіх бажаючих!