9 жовтня музей університету долучився до святкових заходів з нагоди відзначення 20-річчя відродження Острозької академії. В мистецькій галереї була представлена виставка “Острозька академія: 20 років нової історії”- у форматі фотоколажів відтворено  головні події, що відбулись за час відродження академії, а додатковим цікавим супроводом була трансляція відеосюжетів з медіа-архіву університету. Особливою подією для всіх учасників свята став проект «Вишита Острозька Біблія». Рівненська майстриня Олена Мєдвєдєва, яка в минулому році створила вишитий Кобзар Т. Шевченка 1840 року, цьогоріч запланувала вишити перлину нашої культури – «Острозьку Біблію». До участі у проекті вона запросила студентів, працівників та гостей Острозької академії. У затишній атмосфері колекції стародруків і рідкісних книг Музею НаУОА створювались перші сторінки нового вишитого шедевру під опікою майстрині.