З 6 листопада 14 год. в приміщенні підземної художньої галереї Національного університету «Острозька академія» відбулася  виставка гобеленів Заслуженого діяча мистецтв України Богдана Губаля. В експозиції були представлені твори  майстра різних періодів його творчості, які захоплюють широким діапазоном кольорової гами та зображуваних сюжетів.

Богдан Губаль (нар.1952р.) родом з Львівскої області, закінчив Львівську академію мистецтв. Основні твори: гобелен «Пробудження» (музей образотворчих мистецтв Татарстану), гобелен «Мова хліба» (івано-франківський краєзнавчий музей), гобелен «Осінь» (приватна колекція). З 2003 р. працює доцентом кафедри дизайну, історії та теорії мистецтва Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника. Його твори зберігаються в музеях та приватних колекціях багатьох міст України та світу.