Виставка «Мистецькі перлини Острозької академії»

Серед картин з фонду Музею НаУОА є роботи, які заслуговують на особливу увагу в зв’язку з їхньої мистецькою та історичною цінністю. Тому не випадково в залах підземної художньої галереї НаУОА була відкрита виставка до складу якої ввійшли найкращі картини, що є у власності Музею.

Гості галереї могли побачити чудові картини В.Красьохи, В.Овсійчука, Я.Музики, Н.Косницької, В.Патика та інших. Увагу відвідувачів привернули роботи київського художника Юрія Нікітіна «Мандрівних херувим» (своєрідне трактування образу Григорія Сковороди) та «Філософський розарій», виконаний на шкірі. Особливе місце в даній виставці посідає картина В.Патика «Козаки під Хотинським дубом» як зразок надзвичайної майстерності відомого українського художника.