Виставка «Острог на стародавніх картах»

У стінах підземної галереї Острозької академії третього березня відбулася виставка старовинних карт, на яких позначено Острог, організована за ініціативи студентів другого курсу спеціальності «Історія» та Музею історії НаУОА.

Виставка включала близько десяти карт різних століть. Це карти Московії, Польщі, Малої Татарії, Угорщини, Швеції, Данії тощо. Почесне місце на виставці зайняла Генеральна карта України Гійома Левасера де Боплана, яка датується 1648 роком, мистецька копія якої подарована Президентом акціонерного товариства «Альфа-Банк» Україна Олександром Лукановим.

Короткий опис історії кожної з карт було здійснено студентом-істориком другого курсу Андрієм Брижуком.

Директор Музею НаУОА Анастасія Хеленюк говорила про небайдужість студентів-істориків до культурних надбань Острога та його історії. Показати публіці карти, на яких зображене славетне місто Острог було нелегко, адже таких карт безліч, тому вибрали найкращі.

DSC_0269.jpg DSC_0269.jpg
DSC_0291.jpg DSC_0291.jpg