Організація виставки та урочистого відкриття робіт скульптурки і поетеси Міртали Пилипенко

Виставка робіт всесвітньо відомого скульптора і поетеси Міртали Кардиналовської-Пилипенко. Ця непересічна подія відбулася в співпраці з Інститутом досліджень української діаспори НаУОА та Державною службою контролю за переміщенням культурних цінностей через державний кордон України

15 скульптур, виготовлених з бронзи та полімеру, привезені із Нью-йоркської галереї на завжди оселилися в Острозькій академії. Стиль Міртали унікальний. ЇЇ роботи глибоко символічні вражають глибиною задуму та майстерністю виконання.

На відкриття виставки було запрошено близьких родичів пані Міртали, а також голову Державної служби контролю за переміщенням культурних цінностей через державний кордон України Юрія Савчука, який допоміг у транспортуванні робіт скульптора в Україну.

Ректор Острозької академії, професор Ігор Пасічник висловив щиру подяку усім, хто доклав чимало зусиль для того, щоб шедеври творчості американського скульптора українського походження стали частиною експозиції академічного музею — Юрію Савчуку, декану факультету міжнародних відносин, директору Інституту дослідження української діаспори, що діє при Острозькій академії, професору Аллі Атаманенко, Міжнародному фонду «Відродження».

Відкриття виставки супроводжувалось декламацією поезій Міртали Пи¬ли¬пен¬ко. Присутні мали змогу переглянути слайд-шоу із циклом її фоторобіт під назвою «Ангели у небі».

Изображение 007.jpg Изображение 007.jpg
Изображение 022.jpg Изображение 022.jpg