Виставка за результатами міжнародного мистецького пленеру «Перлини Рівненщини»

П’ятий рік поспіль Острозька академія приймала гостей зі всієї України та з-за кордону. Цього літа плеяда художників за традицією зібралася в університеті на Міжнародний пленер «Перлини Рівненщини», метою якого було відтворення навколишніх краєвидів області.

Результатом праці художників стала попленерова виставка, що відкрилася в підземній художній галереї Острозької академії 20 серпня. Всі зали галереї заповнили яскраві неординарні полотна. Присутні на виставці відмітили, що даний пленер став дуже цікавим і результативним.

Ректор Острозької академії Ігор Пасічник, виступаючи перед гостями, відзначив високий рівень представлених робіт і запросив митців організувати свої персональні виставки в галереї.

Частину своїх робіт учасники пленеру подарували Острозькій академії, нещодавно створеному музею у Пересопниці та Рівненському обласному краєзнавчому музею.

DSC_0245.JPG DSC_0245.JPG
DSC_0293.JPG DSC_0293.JPG