Результати ювілейного Міжнародного Салону художньої фотографії «Фотовернісаж на Покрову 2015» презентували в Острозькій академії. Презентував виставку член правління Національної Спілки фотохудожників України, заслужений художник Міжнародної Федерації фотомистецтва (EFIAP) Олександр Харват.

За 10 років історії Фотовернісажу понад 50 тисяч світлин надійшло на конкурси з більше ніж 80 країн світу для розгляду членами журі з Італії, Німеччини, Чехії, Словаччини, Молдавії, Румунії, Росії, Індії, України. Переможці отримали понад 750 нагород. Гран-Прі – бронзова статуетка «Птах, що летить» «відлітала» до Ірландії, Італії, Німеччини, Аргентини, Китаю, Гонконгу, Сінгапуру, Австралії, а цьогоріч вдруге за 10 років «оселилася» в Україні. 
Після експонування в Рівному виставка мандрує містами України. Паралельно з виставкою в Острозі "Фотовернісаж" експонуються і в Хмельницькому. Інший фотопроект О. Харвата - LifePressPhoto, який був у галереї ОА, цього ж дня презентували в Одесі.

Захід пройшов під гаслами: "Фотографія нас об’єднує! Зробимо разом наше життя кращим!" , "Усе, що сприяє культурно-духовному розвитку – працює проти війни!"