9 квітня о 14.00 в мистецькій галереї НаУОА відбулось відкриття виставки творчих робіт художника-графіка, члена Національної спілки художників України Олександра Бобришева «Акварелі». Перша персональна виставка майстра відбулася у Рівному, в 1987 році. Станом на сьогодні, було організовано понад 10 виставок такого ж плану в Україні, Польщі та Угорщині. У 2007 р. Олександр Бобришев брав участь у Міжнародному художньому конкурсі "Різдвяні дари" і, за серію акварелей "Різдвяні свята", став лауреатом першої премії. Роботи майстра були частинами понад двадцяти всеукраїнських виставок, де отримали численні позитивні відгуки у місцевих, регіональних та закордонних ЗМІ. Окремі картини художника стали об'єктом мистецтвознавчого аналізу в спеціалізованих виданнях. 
Останнім часом майстер віддає перевагу роботі з акварелями, які він вважає своєю стихією. Тут художник зумів відпрацювати свій неповторний художній стиль та майстерність. Особливо привабливою для митця є тема світла, яке віддзеркалює оточуюче життя, внутрішні почуття та глибини людської душі. Саме світло, на думку художника, є символом чистоти життя, радості та внутрішньої гармонії.
На виставці представлено творчі здобутки майстра – до 40 робіт, деякі з яких – вперше. У трьох залах галереї експонуються, головним чином, пейзажі, що ілюструють пори року. Побувавши на виставці, кожен відвідувач мав можливість назвати пронумеровані картини так, як йому підказували враження і емоції. Відкритість до інтерпретації підсилила і без того жвавий інтерес гостей до творів мистецтва.
Куратор виставки Гощук Олеся Федорівна влучно зазначила, що проникливість й витонченість робіт створюють відчуття душевної легкості та психологічного спокою. Тепер кожен бажаючий може це відчути у мистецькій галереї “Острозької академії”.