6 березня студенти, викладачі та гості Національного університету “Острозька академія” мали можливість споглядати творчі роботи молодої рівненської художниці з непересічним талантом Людмили Яремчук. Фахову освіту майстриня здобувала в Одеському художньому училищі ім. М.Б.Грекова, а в 2012 році закінчила Харківську державну академію дизайну та мистецтв (спеціалізація – монументальний живопис). Твори художниці були представлені на багатьох обласних і всеукраїнських виставках, в тому числі і в Острозькій академії у 2014 році, після проведеного зимового пленеру «Слідами Сергія Васильківського».


Виставка “Весна в галереї” об'єднала в собі абсолюстно різнопланові роботи широкого жанрового діапазону: пейзажі, натюрморти, фігурні композиції, абстрактний живопис та інше. Однак улюбленою темою художниці є пишні квіткові композиції. За її переконаннями, квіти – це завжди емоція, чуттєвість кольору та короткотривала миттєвість, яку треба якомога швидше вилити на полотно. 
Відвідувачі галереї з захопленням переймали дух кожного твору, і з великим задоволенням долучались до процесу творення спільної картини. З глибокими філософськими роздумами, чуттєвою експресією та кольоровими барвами через творчість Людмили Яремчук прийшла в галерею весна.