Не зважаючи на тривалі зимові канікули, мистецьке життя в галереї НаУОА не припинялося. Протягом січня-лютого 2016 року гостям та працівникам університету була представлена виставка рівненського художника Олександра Гуристюка "Портрети будинків". 
Виставка є своєрідною ретроспективою - художник малював старі будинки Рівного в різні періоди своєї творчості. 
Частину з цих будинків уже знесено, і пам'ять про те як виглядали колись вулиці міста залишилась лише на фотографіях та на картинах художника. Виставка не лише демонструє неповторний стиль О. Гуристюка, але має свій особливий настрій. 
Усі бажаючі мали нагоду поспілкуватися з художником, який завітав на урочисте закриття виставки та запевнив поціновувачів своєї творчості, що презентуватиме й інші роботи у галереї НаУОА.

Біографічна довідка.

Олександр Петрович Гурістюк народився 2 червня 1959 р. в с. Ярошівка на Чернігівщині в сім’ї військового. Закінчив художню школу. З 1989 року працює у хужожніх майстернях при Рівненській організації Національної спілки художників України. З 1990-х років учасник численних обласних та всеукраїнських мистецьких виставок (Рівне, Львів, Луцьк, Київ, Польща, Словаччина). Створив близько 500 різножанрових й різностилістичних картин. В останні роки його фігуративний олійний живопис тяжіє до наїву.