31 серпня під час урочистостей з нагоди початку нового навчального року в НаУОА відбулося відкриття центру мистецтвознавства Володимира Атоновича Овсійчука - відомого українського вченого, мистецтвознавця, академіка острозького академічного братства, почесного професора НаУОА. В.Овсійчук — багатогранна особистіть. За своє життя Володимир Антонович зробив неоціненний внесок в розвиток українського мистецтвознавсва, збагативши фонд української науки фундаментальними монографіями. Проте, мало кому відомо, що його захоплення мистецтвом відобразилось не лише в науці, але й в творчості. Він написав близько 500 картин, частина з яких вперше представлена до загального огляду в НаУОА. Студенти та гості універистету мають можливість оглянути 76 художніх робіт Володимира Овсійчука, які розміщені в холі та аудиторії №7. Він ніколи не мав персональних виставок, а свою творчість вважав захопленням. Однак, за рівнем професійного виконання роботи не поступаються творам кращих художників епохи.

Свої картини Володимир Антонович подарував на постійне експонування в Острозьку академію, що однозначно стало однією з найважливіших подій в культурно-мистецькому житті університету. Окрім постійно діючої виставки, оформлено спеціальну аудиторію, де зберігаються наукові праці В. Овсійчука та книги, присвячені українському мистецтву. Ця література є доступною для опрацювання усім бажаючим.

Варто також згадати, що в НаУОА студенти всіх спеціальностей вивчають курс історії світового мистецтва, тому центр мистецтвознавства стане додатковою навчальною базою для усіх, хто хоче розвиватися та поглиблювати свої знання.