Напередодні дня художника в мистецькій галереї НаУОА відкрилась виставка плакатного мистецтва Володимира Карвасарного.

В мистецькій галереї НаУОА відбулося відкриття виставки плакатів художника-графіка, живописця Володимира Карвасарного. Пан Володимир – член Національної Спілки художників України, неодноразовий лауреат і переможець престижних художніх конкурсів міжнародного рівня, зокрема таких, що проводилися у Москві (1984 та 1985 рр.), а також Брно (Чехословаччина, 1990 р.), Лауреат премії ім. Богдана Хмельницького (1999 р.).

Представлені на виставці плакати – доробок художника за досить тривалий період часу, що дає глядачам можливість прослідкувати становлення мистецького стилю Карвасарного. У своєму плакатному мистецтві художник порушує важливі соціальні проблеми, закликає людей задуматися, оцінити, зробити висновки. Для реалізації своїх ідей митець застосовує лаконічний мінімум технік та зображувальних елементів — переважно гуаш та олівець, червоний, чорний та білий кольори.

На відкриття виставки завітали художники та архітектори з Рівненщини та Хмельниччини. Символічно, що виставка відкрилась напередодні дня художника. Музей історії НаУОА сердечно вітає всіх митців з їх професійним святом!