12 листопада в мистецькій галереї НаУОА відбулось відкриття персональної виставки відомого львівського художника Ігоря Гавришкевича.
На відкриття завітало багато гостей. Привітати колегу з новою виставкою приїхали його друзі - відомі митці Львова та Рівного: Олег Микита (голова Львівської обласної організації Національної спілки художників України), Михайло Демцю, Віктор Москалюк, Василь Федорук, Микола Сівак та Віктор Гвоздинський. Почесним гостем виставки стала відома журналістка, головний редактор всеукраїнської газети «День» Лариса Івшина.
Після урочистого відкриття, студенти НаУОА мали змогу поспілкуватись із художником на відкритій лекції. Ігор Гавришкевич розповів про себе, свої картини, цікаві історії, пов’язані зі створенням картин та відповів на питання. Після щирого спілкування з художником, його творчість сприйнялася по-новому, ближче
Роботи І. Гавришкевича вирізняє яскравий колорит, чудове відчуття кольору і форми. Україна та українці, що є головною темою картин художника, представлені в стилістиці постімпресіонізму: колір, що підкорює форму; сміливі мазки пензлем чи мастихіном, що створюють об’єм; акценти на символіці. Картини художника - це завжди те, що він пережив сам і відтворив на полотні. І. Гавришкевич – щирий патріот, тому важливі суспільно-політичні події, що відбулися в Україні знайшли відображення у його творчості. Проте його роботи абсолютно не несуть пропагандивного чи моралізаторського змісту. Це щира емоція передана фарбами, відтворена на полотні, професійною рукою художника в гармонії з любов’ю до Батьківщини.