26 лютого в НаУОА відбулася зустріч із бійцями АТО, які, перебуваючи на лікуванні у Волинському військовому госпіталі, стали учасниками занять з арт терапії. 
Реабілітація за допомогою мистецтва, або арт терапія, покликана допомогти бійцям, які повернулися із зони бойових дій швидше позбавитися стресу, проявів депресії та адаптуватися. За допомогою психологів, художників, духовенства, які об’єдналися для підтримки бійців у місті Луцьку на чолі з художницею Тетяною Мялковською, бійці не лише отримують потужний стимул для адаптації та самореалізації, але й створюють цікаві мистецькі роботи.
В результаті занять, бійцями було написано цикл ікон на склі «З житія св. Миколая». Протягом березня ці роботи будуть представлені в мистецькій галереї НаУОА. Крім того, студенти та гості університету можуть ознайомитись із персональними виставками воїнів Андрія Соломіна, Руслана Кашаюка та Олега Приходька, об’єднаних проектом «Я захищав свій світ», які розташовані на виставкових стендах у центральному корпусі НаУОА та в колекції етнографії музею Острозької академії. 
Усі виставки вільні для огляду і доступні протягом робочого дня.
Запрошуємо!