29 квітня в мистецькій галереї НаУОА зібрались любителі мистецтва та поціновувачі творчості непересічного рівненського художника Олександра Гурістюка. Його персональні виставки проходили з великим успіхом не лише в Україні, але в кількох європейських містах.

Для студентів та гостей Острозької академії пан Гурістюк представив колекцію жіночого портрету, що є одним з улюблених жанрів художника. Глядачі одразу звертають увагу на різноплановість його робіт. Митець не концентрується на відтворенні зовнішнього вигляду моделі. Кожен портрет — це унікальний жіночий образ, створений художником через призму свого світосприйняття.

Особливим напрямком в творчості О. Гурістюка є роботи на сакральну тематику. Картини релігійного змісту художник пише в стилістиці наїву, народного мистецтва, часто поєднує з власною інтерпритацією сюжету. Особливо жваво на ці картини реагують діти, які одразу відчувають щирість та теплоту, з якою художник зображає Богородицю, Ісуса чи ангелів.

Неординарність харакетру художника підкреслило нетрадиційне відкриття виставки.Він не зустрів гостей при вході в галерею і не перерізав традиційну червону стрічку. Всіх гостей супроводжували працівники музею НаУОА, розмовляючи з відвідувачами та аналізуючи творчіть митця. Глядачі зустрілись з художником в останній залі галереї, він стояв за мольбертом та ефектно продемонстрував гостям щойно завершений автопортрет у образі усміхненого смугастого кота.

Вражаюча різноманітна та щира творчість О. Гурістюка не залишать байдужими жодного відвідувача галереї. Приєднуйтесь!