24 жовтня 2013р. у Підземній Художній Галереї Музею Національного Університету Острозька Академія відбулося відкриття персональної виставки сучасного художника Володимира Домчука під назвою “Chartreuse : 7 Stars – All Inclusive”.  

Серія “Chartreuse …” – це новий погляд , зосереджений на творчому просторі, який за останні декілька сторіч не зазнав кардинальних змін.

На відкритті презентовано відео інсталяції процесу створення картин, що відбулося за участі директора Інституту Релігійних Наук Томи Аквінського у Києві, Пріора Домініканського монастиря Отця Войчеха Суровки.

Використовуючи творчі прийоми нефігуративного мистецтва, досліджується власна ідентичність людини, обумовлена історично-релігійним контекстом.

Ця серія робіт спрямована на вирішення проблеми досягнення балансу між існуванням суспільства споживання та прагненням людиною духовної цілістності.

Виставка поєднує у собі дві площини – більш ніж 900 років досвіду духовного вдосконалення і сучасну інтерпретацію цього процесу мовою актуального мистецтва. 

Картини Володимира Домчука прикрашають київську резиденцію Посла Канади пана Троя Лулашника, а також Папського Нунція Архієпископа Томаса Галіксона у Посольстві Ватикану у Києві.