Музей Національного університету «Острозька академія» не перестає дивувати цікавими та креативними нововведеннями. Цього разу – це розробка англомовних екскурсій для дітей українських шкіл.

Університет, який у своєму позиціонуваннні визначає англійську мову, як одну із університетських, повинен слідувати такому статусу. Один із способів –англомовні екскурсії у музеї. Для мене цей досвід виступає цінним джерелом покращення своїх мовних та комунікативних навичок. Також я можу навчити цьому інших, а це дуже важливо»,

 

-         розповідає волонтер музею НаУ ОА, студент 3 курсу Тарас Козаченко.

 

Екскурсія не є повністю англомовною, а містить елементи іноземної мови, що вдало поєднуються із розповіддю екскурсовода.

Сучасність вимагає від нас відповідних знань та навичок, що, власне, є перепусткою для  хорошого майбутнього. Слухаючи екскурсії іноземною мовою, відповідаючи на питання екскурсовода, діти зможуть реалізувати свої теоретичні знання на практиці.

Базова підготовка молодих кадрів розпочинається саме з вивчення англійської мови. Розробка такої екскурсії дає змогу школярам поєднувати приємне із корисним та формувати себе, як фахівця, у тій чи іншій галузі, що потребує знання однієї із найпоширеніших мов у світі.

 

Маряна Дзятко для http://museum.oa.edu.ua/