Вже всьоме в Острозі відбувся мистецький пленер.

Як і кожного року в рамках творчої зустрічі в Острозі зібрались українські художники аби створити нові роботи, поспілкуватися та навічно залишити образ Острожчини на своїх полотнах. Цьогоріч на пленер приїхали художники з Івано-Франківська (Василь Красьоха), Рівного (Олександр Гуристюк та Юрій Савюк) та Львова (Леонід Коврига та Василина Курило). Дехто із митців не впреше в Острозі. Василь Красьоха - постійний учасник острозьких пленерів. Леонід Коврига та Василина Курило вже виставлялись в галереї НаУОА. Рівняни Олександр Гуристюк та Юрій Савюк долучилися до своїх колег в Острозі впреше. Організатор та куратор пленеру художник реставратор Микола Бендюк відзначив, що художники, які зібрались на пленері працюють в дуже відмінних стилях і техніках, але їх об'єднує багатолітня дружба.

За традицією, художники презентували свої роботи на виставці, яка ознаменувала початок пленеру, а через 10 днів доповнили її великою кількістю цікавих нових робіт, створених на пленері. Виставка відкрилась 20 серпня у Мистецькій галереї НаУОА.

Такого роду зустрічі дуже популярні серед художників, адже це не лише можливість попрацювати в мальовничих місцях, але в першу чергу спілкування, обмін ідеями, досвідом. Як результат— яскраві фарби, сонячне світло, різні емоції і наша історія, які художники перенесли на понад 50 полотен. Відвідувачі виставки мали можливість не лише оглянути роботи, але й поспілкуватися з художниками, які презентували свою творчість. Сподіваємось, гарна традиція острозьких пленерів буде продовжуватись і об'єднає українських та зарубіжних митців любов'ю до Острога.      

Виставка триватиме до 15 вересня. Запрошуємо!