Виставки

листопад 2014
Персональна виставка Ігоря Гавришкевича.

Яскраві полотна, гармонійне поєднання непоєднуваних, здавалося б на перший погляд, кольорів, великі формати – ось що першим кидається в очі, коли заходиш в мистецьку галерею НаУ «ОА». З 12 листопада тут знаходиться виставка живопису львівського художника Ігоря Гавришкевича.

(лютий 2013)
Персональна виставка Василя Красьохи

Персональна виставка відомого українського художника Василя Красьохи стала першою в новому 2013 році. Творчість художника давно відома студентам, викладачам та гостям університету, адже наша співпраця триває вже понад 10 років.

(березень 2013)
Другий іконописний пленер

Іконописний пленер, що вдруге зібрав митців на Волині в мальовничому селі Замлинні (Любомильський район) відбувся 1-14 серпня 2012 за участю польських та українських митців під художнім і науковим керівництвом проф. Романа Василика, завідуючого кафедрою сакрального мистецтва Львівської національної академії мистецтв.

(травень 2013)
Персональна виставка Леоніда Ковриги

Весняний травневий Острог “розквів” в мистецькій галереї НаУОА у виставці робіт Леоніда Ковриги. Художник живе і працює у Львові, але його серцю Острог та Острожчина дуже близькі, адже це його мала батьківщина. Тому робота на рідній землі надихає художника. Не заважаючи на дуже насичений графік, Леонід Коврига знайшов час для роботи на пленері.

(червень 2013)
Персональна виставка Юрія Нікітіна

З нагоди ювілею відомого українського художника Юрія Нікітіна в мистецькій галереї НаУОА відбула виставка його робіт. Працівник та гості університету давно знайомі з творчістю художника, адже співпрацюєвін Острозькою академією з 1997 року: він створив образи Гальшки Острозької, написав 9 ікон для студентсько-викладацького храму преподобного Федора Острозького, а також подарував декілька картин.