В червні-липні 2013 року в мистецькій галереї НаУОА походила виставка одразу чотирьох художників, які представили своєю творчістю різні напрямки образотворчого мистецтва: емаль (Іван Юрков), акварельний (Анатолій Казмірук) та олійний живопис (Олександр Савсюк) і скульптура (Володимир Стасюк). В такий спосіб у галереї відвідувачі отримали можливість познайомитись з абсолютно різними видами мистецтв. Рідкісним і старовинним видом художньо-прикладного мистецтва — емалями — вже понад 20 років займається художник з м. Хмельницький Іван Юрков. За словами художника саме ця техніка дозволяє йому розккрити свої думки, ідеї. Своїм корінням техніка емалі сягає ще часів Візантії та Київської Русі. Дорогими емалями були прикрашені оклади книг, а також використовувались у ювелірній справі. Зараз Іван Юрков відроджує забуте мистецтво, працює з емалями і створює власний стиль. Теми його робіт різноманітні — українська та світова міфологія, християнство, українські традиції та звичаї, природа тощо.Сама техніка досить складна та вимагає не лише спеціальних умов праці, але й великої зосередженості та стриманості. Відтак, картини яскраві, об’ємні та наповнені теплом рук митця.
Анатолій Казмірук — один з лідерів сучасного акварельного живопису. В галереї були представлені його роботи, які майстер створив за останні кілька років. Описуючи процес створення акварелей А. Казмірук сказав, що успіх залежить не лише від досконалого володіння технікою, але й від настрою. Власне це і помітили усі відвідувачі виставки — настроєвість та емоційність акверелей. Унікальне відчуття кольору, простору та світла дозволили художнику створити високопрефесійні роботи.
Важливо відзначити, що після завершення виставки кожен з художників подарував по одній своїй роботі в художній фонд музею Острозької академії.