Виставка художнього розпису по тканинах

17 березня 2011 року в підземній художній галереї НаУОА відбулося відкриття виставки художнього розпису по тканинах. До уваги відвідувачів було представлено 150 оригінальних робіт викладачів (Маргарити Жиліної і Олени Зальоток) та студентів кафедри художнього текстилю Львівської національної академії мистецтв. Серед експонатів можна було побачити різноманітні декоративні тканини, які вражають своїм колоритом та неповторною орнаментикою. На особливу увагу заслуговує експозиція хустин, де зібрані найкращі роботи львівських майстрів останніх тридцяти років.

При виготовленні даних мистецьких витворів застосовувалися різноманітні техніки виконання (мармурування, вибійка, вузликовий батік тощо), для яких характерне використання найдавніших народних методик та сучасних комп’ютерних технологій. У зображеннях гармонійно поєднуються стародавні українські елементи та модерні форми, в них переплітається фантастичний світ з реалістичними мотивами.

Цікаво, що мистецькі вироби, які експонуються в художній галереї, можуть бути як самостійними творами мистецтва, так і використовуватися як елементи жіночого гардеробу.

Для охочих студентів майстрині, Маргарита Жиліна та Олена Зальоток, провели майстер-клас розпису по тканинах.

DSC01677.JPG DSC01677.JPG
IMG_3124.JPG IMG_3124.JPG
IMG_3149.JPG IMG_3149.JPG
IMG_3153.JPG IMG_3153.JPG
IMG_3168.JPG IMG_3168.JPG