Персональна виставка робіт Неоніли Косницької

Неочікуване, проте вдале поєднання кольорів, індивідуальність та подекуди смілива жіноча експресія – ось такі тридцять різнопланових робіт житомирської художниці Неоніли Косницької, милували око відвідувачів підземної художньої галереї Національного університету «Острозька академія». Експозицію особисто відкривали її автор та екс-президент України Леонід Кучма, перебуваючи у виші під час вручення іменних стипендій студентству академії.

Неоніла Косницька – частий гість щорічних мистецьких пленерів в Острозькій академії. Вона як і більшість знаних художників, у форматі персональної виставки, продовжила співпрацю з вищим навчальним закладом.

У цій виставці можна побачити на скільки художниця є різноплановою. Представлені роботи, здебільшого пейзажі, демонструють, що вона працює у різних техніках. Художниця через себе, через свою свідомість пропускає те, що вона бачить.

Виставка мала великий успіх про що свідчать численні відгуки відвідувачів. За традицією, художниці подарувала одну зі своїх робіт для НаУОА.

DSC_0072.JPG DSC_0072.JPG
DSC_0077.JPG DSC_0077.JPG
DSC_0078.JPG DSC_0078.JPG
DSC_0083.JPG DSC_0083.JPG
DSC_0086.JPG DSC_0086.JPG
DSC_0087.JPG DSC_0087.JPG