Виставка за результатами міжнародного мистецького пленеру «Перлини Рівненщини»

23 серпня у підземній картинній галереї Національного університету «Острозька академія» відбулося відкриття мистецької виставки у рамках IV-го міжнародного пленеру «Історичні та природні перлини Рівненщини», що проходив в Острозі 6-19 серпня.

У заході взяли участь художники із Житомира, Вінниці, Львова, Луцька, Рівного, а також з Польщі. Творчі доробки, виконані під час пленеру, переважно стосувалися історії Острога, Острозької академії та діяльності князів Острозьких. У нових мистецьких стилях та творчій візії художників постали Вежа мурована, Кругла вежа, Богоявленський собор, Межиріцький монастир та багато інших околиць Острозького краю.

За словами голови Рівненської обласної організації Національної спілки художників України Тетяни Лукашевич, основна мета проведення пленеру – це обмін досвідом між митцями та формування нових арт-напрямків у сучасному живописі. Згідно із умовами проведення, кожний із художників залишив по дві роботи на фонд пленеру, які згодом подарують організаторам цього творчого заходу – обласній владі, міській владі Острога та Національному університету «Острозька академія».

На відкритті виставки були присутні ректор Острозької академії Ігор Пасічник, проректор з навчально-виховної та наукової роботи Петро Кралюк, викладачі й працівники університету та місцеві жителі Острога.

plener 2010.JPG plener 2010.JPG